Perfect Synthesis - Woltlab Suite z Google QuickStart na poziomie strony

Google Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMS

Woltlab CMS ze zintegrowaną reklamą Google Adsense QuickStart na poziomie strony

Co to jest?

Google Adsense niezależnie kontroluje lokalizację, liczbę i typ reklam w witrynach wydawców w trybach komputerów i urządzeń mobilnych. Po drugie, jest on również dostępny w trybie pulpitu w porównaniu z dwoma innymi systemami reklam na poziomie strony.

Gdzie indziej muszą być wykonane bloki reklamowe zdefiniowane przez wydawcę, zwłaszcza integracja z odpowiednią obecnością w sieci, tutaj Google reguluje dostarczanie wyświetlania w sposób niezależny.

Wydawca musi jedynie zintegrować fragment kodu nadrzędnego, który jest również odpowiedzialny za implementację winiety i kotwicy/nakładki, w obszarze głowy strony internetowej. W przypadku stron dynamicznych w PHP, takich jak Woltlab Community Software, zazwyczaj dzieje się to „globalnie” w szablonie. Następnie wystarczy aktywować przycisk w zarządzaniu AdSense.

Po kilku minutach Google Adsense całkowicie rozłoży wszystkie typy formatów wyświetlania w najróżniejszych miejscach pakietu Woltlab.

Niesamowite jest to, jak doskonale dwa systemy Woltlab i Google Adsense współgrają ze sobą.

Ponieważ reklamy są dostarczane w niemal idealnej formie w miejscach na stronie, które i tak byłyby idealnie dobrane pod względem psychologicznym pod względem wyglądu, równowagi, zachowania użytkownika i przyjazności dla odwiedzających. Ponad 70% miejsc docelowych QuickStart jest całkowicie identycznych z miejscami, które można również wybrać w funkcji reklamowej panelu administracyjnego Woltlab (ACP).

Ten fakt można obrócić tak, jak chcesz: albo Google jest idealnie dopasowany do oprogramowania Woltlab, albo Woltlab na Google Adsense.

Ale Google to chwyta. Reklamy AdSense pojawiają się w miejscach, o których właściciele witryn mogli tylko pomarzyć, na przykład w witrynach Sitebar. W końcu reklamy są dostarczane w doskonałej formie na końcu każdego pudełka. Nigdy w polu „nad fałdem” (bez widocznego przewijania), ale zwykle tylko z trzeciego pola, niezmiennie „pod fałdem” (widoczne tylko przy przewijaniu).

Oczywiście Google Adsense spełnia własne zasady i nigdy nie umieszcza więcej niż 3 reklam na stronie.


Google Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMSGoogle Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMSGoogle Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMSGoogle Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMSGoogle Adsense auf Seitenebene - QuickStart-Anzeigen im Woltlab CMSMiłej zabawy i sukcesu z Woltlab i Google Adsense

O autorze

Hola Hello ஹலோ Halo привет Hallo Salut Ciao Olá 你好 Γεια σας もしもし Pozdravljeni สวัสดี Habari ਹੈਲੋ Salve прывітанне


WoltLab POLSKI Polskie tłumaczenie

WoltLab ESPAÑOL – Traducción Español

WoltLab PORTUGUÊS Tradução Português

VieCode Rynek + Sklep + Leksykon w POLSKI

VieCode Mercado+Tienda+Léxico en ESPAÑOL

VieCode Mercado + Loja + Léxico em PORTUGUÊS

CLS EasyLink ESPAÑOL + PORTUGUÊS (BR) + POLSKI

Zaydowicz JCoins ESPAÑOL + PORTUGUÊS (BR) + POLSKI

Tims Chat (For FREE) ESPAÑOL + PORTUGUÊS (BR) + POLSKI

Multimedia multimedia-pool.com