5 podkategorii w systemie artykułów CMS [Dirty Fix na własne ryzyko]

5 serii z ładnymi podkategoriami

Ten samouczek przedstawia poszczególne kroki tworzenia 4 lub więcej podkategorii dla kategorii pierwszego poziomu na najwyższym poziomie. Jest to „Dirty Fix”, który wkrótce stanie się przestarzały, ponieważ producent WoltLab postanowił zwiększyć liczbę jednostek w nowej fabryce Suite 5.2.

Chodzi tylko o obejście ograniczeń oprogramowania, aby zrobić więcej niż grupę 3 kategorii. Grupa kilku powiązanych ze sobą podkategorii nosi nazwę pakietu tutaj lub w języku angielskim „pakiet”.


Wyraźnie zwracam uwagę na niebezpieczeństwo, że grupy kategorii mogą się rozpaść, lub w przypadku błędów, różne kategorie można znaleźć gdzie indziej, a nawet stać się niewidoczne, przynajmniej tymczasowo na dole małego pola wyboru. Samouczek w żadnym wypadku nie ma być prawdziwą pomocą, ale raczej przewodnikiem, który pokazuje, jak cudownie można dostosować oprogramowanie Woltlab, i że można wpływać na kontinuum czasoprzestrzenne systemu artykułów.


Są szaleni ludzie, którzy kontynuują, nawet jeśli każdy sukces wydaje się beznadziejny. Tak, jestem tym kim jestem.

Błąd był niepozornie mały, oczywisty i został już naprawiony przez aktualizację. Ale w przeciwieństwie do 2 podkategorii dozwolonych przez oprogramowanie, chciałem mieć co najmniej 4. Więc w sumie 5 w grupie. W końcu chodzi o prezentację powiązanych tematów, ale muszą być one zgrupowane razem. Tworzenie kategorii jest tak proste, że nie opisałem tutaj tworzenia czystej kategorii.


Baw się dobrze

Viele Grüße

    O autorze

    Hola Hello ஹலோ Halo привет Hallo Salut Ciao Olá 你好 Γεια σας もしもし Pozdravljeni สวัสดี Habari ਹੈਲੋ Salve прывітанне

    Multimedia multimedia-pool.com